Jsou naše služby levné?

seznamte se s naší prací

Programování webových, mobilních nebo klasických desktopových aplikací je řemeslo jako každé jiné. Záleží na pečlivosti, přístupu a zkušenostech.

Ať už bydlíte v rodinném domku nebo v bytě, určitě přišla chvíle, kdy jste si s rozbitým spotřebičem nebo netekoucí vodou sami nedokázali poradit. V tu chvíli nezbylo nic jiného než poptat vhodného opraváře v okolí a věřit, že oprava nebude příliš nákladná a opravář bude mít brzy na Vás čas.

V počítačové branži to není o moc jiné. Existuje spousta řemeslníků a malých softwarových firem, jako je ta naše. Podle čeho vybrat tu správnou?

Naší snahou není nabídnout služby co nejlevněji za např. "bezkonkurenční ceny". Snažíme se nabídnout služby co nejspolehlivější a pro Vás v poměru "cena/výkon" co nejlepší. Z tohoto důvodu používáme možná méně tradiční technologie (např. Ruby on Rails namísto PHP), ale to jen proto, abychom dokázali plnit Vaše přání co nejlépe to je vůbec možné.

V tuto chvíli se na nás spoléhá už více jak 25 zákazníků, se kterými jsme stále v kontaktu a jsme pro ně technologickým zázemím.