Zakázkový software

desktopové aplikace, software pro zařízení

Vývoj software, to není pouze internet a k němu přidružené technologie. Vyvíjíme i standardní software pro desktopové počítače, výpočetně náročný software, monitoring a další. Vytváříme software i pro embedded zařízení.

Pokud je to z principu zakázky možné, snažíme se o vývoj multiplatformních programů, které můžete spustit na Windows, Linuxu i MacOS bez dalších vícenákladů.

Průběh zakázky

Vývoj specializovaného software se neobejde bez specifikace. Její připravení ale není náročný úkol a rádi Vás její tvorbou provedeme. Typický průběh zakázky může vypadat např. takto:

  1. Uvedení do problematiky — mít obecný přehled není vždy plně dostačující a tak je zapotřebí nás seznámit s Vaším oborem. Obvykle zakázkový software řeší činnosti, které jsou úzce spojeny s Vaším know-how, proto je pro nás zcela samozřejmý profesionální přístup a profesní diskrétnost.
  2. Návrhy řešení — ze získaných informací a podkladů připravíme návrhy řešení, jako vizuální vzhled software, testovací příklady atp.
  3. Vývojové verze — v průběhu tvorby software Vám dáváme k dispozici vývojové verze pro odzkoušení. Součástí vývoje mohou být i pomocné skripty, na kterých společně s Vámi ověřujeme funkčnost celého konceptu či algoritmu.
  4. Vydání finální verze — svůj software dostanete k dispozici formou instalátoru pro Vámi vybrané platformy. Předáváme Vám i zdrojový kód.

Používané technologie

Software na zákazku vytváříme prakticky v libovolné technologii, která je pro danou problematiku potřeba nebo nejvhodnější. Obecně lze ale povědět, že převažují následující technologie:

  • C++ — standard pro vývoj náročných aplikací. Pro tvorbu vizuální části aplikace, síťovou komunikaci a další využíváme nejčastěji knihovnu Qt.
  • Ruby, Python — je-li zapotřebí skriptování nebo pro prototypy aplikací.

Napište nám

dejte nám o sobě vědět