Kdo jsme

představujeme se Vám

Jsme malé softwarové studio, které se nebojí velkých věcí. Pomáháme Vám s Vaší prezentací na internetu, vytváříme pro Vás mobilní aplikace a další software na zakázku. Snažíme se Vám co nejvíce práce ulehčit a převzít na svá bedra. Naše zázemí se nachází v Holicích nedaleko Pardubic, Hradce Králové a Chrudimi. Své zastoupení máme i v Praze.

Naší hlavní činností je tvorba webových stránek, programování mobilních aplikací a dalšího software. Zákazníkům v rámci zakázky nabízíme náš nezávislý pohled, široký obecný rozhled a znalosti oboru. Častokrát pro Vás připravujeme Vaše první firemní standardy a marketingové strategie.

Disponujeme vlastním realizačním týmem a sítí úzce spolupracujících dodavatelů.

Naše filosofie

Obchodní model naší společnosti je založený na službách Vám. Neprodáváme unifikovaný produkt, ale řešení přizpůsobená Vašim potřebám. Častokrát se snažíme posunout Vaše přání ještě dál a docílit maximální efektivity, časové úspory a Vašeho vyššího zisku.

Software vydáváme pod open-source licencemi, abychom Vás nedrželi v „zajetí“ a umožnili Vám například vytvořený kód převzít do správy Vaším IT oddělením.

Neustále se zdokonalujeme, učíme a sledujeme aktuální i nově přicházející trendy. Webové stránky stavíme na nových technologiích, využíváme interaktivity a snažíme se, aby vytvořený web s Vašimi zákazníky komunikoval.

Váš projekt je ten pravý, pomůžeme Vám jej zrealizovat.

Sdílíme know-how

Nedržíme si žádná tajemství, naše činnost je právě o nabízení našeho know-how právě Vám. Na našich stránkách jsme založili blog, ve kterém zveřejňujeme vlastní zkušenosti z oboru. Nejen, že využíváme open-source projekty, ale také do nich přispíváme.

Jaké služby nabízíme?

Portfolio našich služeb lze rozdělit do následujících oblastí:

  • Tvorba webů — prezentaci, kterou společně s Vámi navrhneme, také realizujeme.
  • Programování mobilních aplikací — umíme vytvořit aplikace jak pro iOS, tak i pro Android.
  • Internetové technologie — internetové technologie nejsou jen webové stránky, ale rozšíření do webových prohlížečů, software pro obchodování na internetu a další.
  • Výroba software na zakázku — vyvíjíme software na zakázku, který přesahuje rámec webového prohlížeče. Řídí elektronická zařízení, propojuje jinak nezávislé systémy, monitoruje stav.

Napište nám

dejte nám o sobě vědět